Suncare Sauna

Dünyaca ünlü Türk Doktor Dr. Mehmet Öz `ün ” Ömrünüzü uzatcak teknoloji…” diyerek tanıttığı, sağlığa faydaları çeşitli araştırmalar ile tespit edilip, saygınlığı dünyaca kabul edilen tıp dergilerinde yer alan far-infrared ısıtma sistemli saunaların sağlığınıza faydalarını okuyunca çok şaşıracaksınız.

SunCare Saunanın Faydaları

Toksinlerin Atılmasını Sağlar…Hem de klasik sistemlere göre 7 kat fazla!

suncare saunaÇağımızda yediğimiz yada içtiğimiz maddelerinin neredeyse tamamında katkı maddeleri kullanılmaktadır. Katkı maddelerinin bir çoğunun da zararlı kimyasallardan oluştuğu sık sık yapılan çalışmalarda tesbit edilmektedir.Bu zararlı maddeler her geçen gün vücudumuzda birikmekte ve ileri zamanlarda gözle görülür ciddi olumsuz etkilerde bulunmaktadır.

SunCare Sauna`nın özel ısıtıcıları aracılığıyla sağladığı derinden terleme ile vücudunuzda biriken toksinleri atmanız çok kolay olacak. Hem de sandığınızın ötesinde; klasik saunalara kıyasla neredeyse 7 kat fazla toksin atabilirsiniz.
Aşağıdaki tabloda 100 birim terleyen insanın terindeki toksin ve yağ oranları verilmiştir;

 

 

 

Zayıflama ve Kilo Kontrolü sağlar…

Yine SunCare Sauna ısı sistemi ile derinden ısınan vücut hızlı yağ yakmaya başlar.Vücudumuzda yağ tabakası derinin yaklaşık 1 cm altından itibaren başlar.Klasik saunalarda sıcaklık derinin 0,5 – 1 cm altına işleyebilirken, SunCare Sauna`da ısı derinin 4 – 4,5 cm altına kadar etki ederek yağ hücrelerini rahatlıkla parçalayabilir. Bu sayede bir seansta 600-700 kalori yakabilirsiniz. Bu da normal bir insanın düzenli olarak SunCare Sauna`yı kullanması durumunda ayda ortalama 3 – 5 kilo vermesini sağlayabilir.

Aşağıdaki tabloda yapılan yarım saat yapılan spor çeşitlerine göre yakılan kalori miktarını görebilirsiniz. SunCare`in sizin için ne denli önemli olduğunu bu tablo ile fark edeceksiniz.

 

Kalp Damar Sistemini Çalıştırır…

SunCare Sauna derin ısısı ile kan damarlarını genişletir. Bu sayede temiz kanın vücudun en uç noktalarına kadar rahatlıkla ulaşmasını sağlar. Hiper tansiyona karşı etkilidir. Kollesterolü düşürür. Kalp ve nabız atımını düzenler.Yarım saatlik bir SunCare Sauna kullanımı ile artan kan dolaşım hızı sayesinde kalbin ciddi ve programlı bir spor aktivitesindeki gibi düzenli çalışmasını sağlar.

 

Cildinize kaybettiği esnekliği geri kazandırır, güzellik verir.

SunCare Sauna, derinin altında biriken yağların, toksinlerin, kimyasalların ve diğer zararlı maddelerin terleme ile dışarı atılmasını sağlar. Bu sayede selülit, akne, egzema ve benzeri cilt rahatsızlıklarından kurtarır.
Deriye esnekliğini ve yumuşaklığını geri kazandırır.

 

Bağışıklık sistemini güçlendirir.

SunCare Sauna`da kullanılan far-infrared ısı sistemi kandaki kümelenmiş akyuvarları uyararak aktif olmalarını sağlar.
Genel vücut sisteminin düzenli olarak çalışmasını da sağladığı için bağışıklığı güçlendirir.
Derin ısı sistemi ile kış üşümelerini azaltır, soğuk alğınlığı durumlarında da oldukça etkilidir.

 

Ağrı Gidericidir.

SunCare Sauna`da kullanılan far-infrared ısıtıcılar, vücudun kendi ağrı kesicisi endorfinin salgılanmasını sağlar.
Endorfin morfinin bin katı daha güçlü ve vücudun kendisi tarafından doğal olarak üretilen bir salgıdır. Bu sayede kas, kemik sisteminden ve eklemlerden kaynaklanan her tür ağrıyı giderir, sizi rahatlatır.
Kireçlenme durumlarında da etkisini hızla görebileceğiniz bir sistemdir.

 

Rahatlamanızı ve Dinlenmenizi Sağlar.

SunCare Sauna`larda kullanılan far-infrared ısıtıcılar; kronik yorgunluk, stress, depresyon ve bitkinlik durumlarında etkisini hemen görebileceğiniz hızlı bir şekilde rahatlayableceğiniz bir sistemdir.

Gerçek bir yaşlanmayı engelleyici (Anti-aging) sistemidir.

Yukarda saydığımız tüm özellikleri ile iç organları, salgı bezlerini uyarır. Ve genel vücut yapısını tekrar düzenler. Erkeklerde erkeklik hormonunu, kadınlarda kadınlık hormonunu salgılattırır. Vücut üzerindeki yıpranmaları azaltarak yaşlanma etkilerini en aza indirir. Kısacası SunCare Sauna, bölgesel etkilerde bulunan basit anti-aging ürünlerine kıyasla tam bir anti-aging sistemidir.

 

 

Call Now ButtonHemen Ara